Дітвора без проблем використовує всі можливі підручні засоби для своїх розваг, але все ж хованки і класики можуть набриднути. Але ж можна урізноманітнити дитячий активний відпочинок - батути, гойдалки, ігрові центри, всілякі басейни, пісочниці і не тільки ... До речі, якщо у вас є дача або заміський будинок, то поїздки на вихідних принесуть набагато більше задоволення, якщо малюка там чекає яскрава пісочниця або власні гойдалки, які не потрібно ділити з усією дитячою групою. Тим більше, що дитячі майданчики в міських реаліях рідко можуть похвалитися чистотою і безпекою. Так чому б не облаштувати власну ігрову площадку, де діти будуть відчувати себе комфортно і весело.

1661.jpg

Які приналежності для активного відпочинку вам знадобляться

Отже, що можна придбати, щоб розважити свою дитину з користю:

-Надувні басейни та ігрові комплекси, які можна наповнювати як водою, так і різнокольоровими пластиковими кульками.

-Батути - надувні пристрої з міцного вінілу з бортиками, повністю безпечні і дуже барвисті.
-Дитячі гірки - вони можуть являти собою класичні гірки з пластику або металу. Або входити до складу цілого ігрового комплексу з турніками, баскетбольними корзинами, де зможе грати ціла компанія дітей.
-Гойдалки - сьогодні батьки можуть придбати персональні стаціонарні гойдалки, які не доведеться ділити з сусідськими дітьми. Можна придбати як металеві конструкції, так і більш легкі дерев'яні та пластмасові гойдалки.
-Будиночки - халабуди з нашого дитинства значно вдосконалилися, сучасним малюкам доступні милі барвисті будиночки для ігор. Ними можна користуватися як на вулиці, так і вдома.
-Пісочниці - такого вибору красивих і функціональних ємностей для піску ще потрібно пошукати навіть на самих класних дитячих майданчиках. Тут в магазині представлені пісочниці будь-яких форм і забарвлень. Вам залишається тільки додати ... пісок.
-Намети - тканинні будиночки на дротовому каркасі стануть відмінним мобільним доповненням до будь-якої заміської поїздки. Крім того, що діти можуть придумати масу ігор в такому наметі, вона може слугувати гарним притулком від сонця і комах, коли малюк вирішить подрімати на свіжому повітрі.

1663.jpg

У нашому каталозі ви знайдете безліч ігрових аксесуарів для активного відпочинку. Ми знаємо, як провести літо з користю.