Ви готуєтеся до першого ювілею в житті вашого малюка? Безсумнівно, всі батьки з хвилюванням відзначали кожен місяць маленького життя, але перший день народження викликає справжню метушню. Потрібно запросити гостей, організувати свято і, звичайно ж, купити подарунок. Останній пункт найчастіше виявляється найскладнішим. Дитина начебто ще такий малюк, але у нього вже з'явилися певні пріоритети, улюблені іграшки. А найчастіше, численні бабусі і дідусі вже встигли надарувати йому стільки всього, що підібрати такий презент, який зможе його дійсно порадувати.

1075.jpg

Складно, але можливо, слідувати таким рекомендаціям:

-Всі деталі іграшки повинні бути досить великими, щоб дитина не змогла їх проковтнути або засунути в важкодоступне місце, наприклад, в ніс.
-Вибирайте яскраві кольори і відмовтеся від ніжних пастельних. Маленькі діти зовсім по-іншому сприймають навколишній світ і кольора.
-Вміст подарунка має відповідати віку, і ні в якому разі не купуйте нічого «на виріст»

 

Кращі варіанти подарунків

Для таких вимог наш інтернет-магазині Spok.ua може запропонувати масу чудових варіантів.
1. Каталки. Гарний подарунок для дитини, який тільки починає робити перші впевнені кроки. Вони можуть бути двох видів: на мотузці, щоб везти за собою або з ручкою, яка допоможе штовхати іграшку перед собою. А якщо в ній ще буде музичний блок з яскравими лампочками, то щастя точно не буде меж. Варіаціями можуть стати дитячі коляски (тростини, люльки) або машини-каталки, пересуватися на яких можна сидячи.
2. Ігровий будинок або намет. Психологи стверджують, що малюкам дуже корисно вже з самого раннього дитинства усвідомлювати, що у нього є своє «господарство», за яким потрібно стежити, прибирати, та й просто грати зі своїми іграшками. Згадайте своє дитинство, як ми будували з крісел і ковдр халабуди. Нашим діткам пощастило набагато більше - їм сьогодні пропонуються дуже барвисті і функціональні варіанти. Можна купити ігровий будиночок з яскравого пластика або оригінальний намет з міцної тканини, який стане хорошим супутником в іграх  на пікніку або пляжі.

1077.jpg

3. Сухий басейн. Звичайний надувний басейн, наповнений пластиковими кульками, стане улюбленою розвагою для однорічної дитини. А для батьків - чудовою можливістю перепочити, без страху, що малюк травмується.

 

1081.jpg

4. Гойдалки. Це заняття ніколи не набридає маленьким дітям. Тому ви точно не прогадаєте, якщо вирішите подарувати гойдалки дитині на 1 рік. Підлогові, підвісні, в складі цілого спортивного комплексу - асортимент в магазині дуже великий. Тільки попередньо подумайте, де вам буде зручно їх розміщувати.

1079.jpg

5. Конструктори. Саме так, сьогодні є дуже багато наборів для самих маленьких діток. Вони складаються з декількох великих деталей, в наборі так само можуть бути фігурки тварин або чоловічків. Діти із задоволенням грають ними, таким чином, розвиваючи перші необхідні навички.

1069.jpg

6. Розвиваючі іграшки. У це поняття може входити дуже багато варіантів: пірамідки, кубики, сортери, музичні книги, рамки-вкладиші та багато-багато іншого. Для таких маленьких іменинників можна підібрати іграшку з музичним блоком, що світяться лампочками. Його радощів не буде меж.

1073.jpg

7. Канцтовари. Є спеціальні набори для творчості, які можете спокійно давати дитині в 1 рік. Це можуть бути пальчикові фарби, які легко змиваються з одягу і меблів. Є ще дуже цікавий їстівний пластилін - поживної цінності він в собі не несе, але якщо малюк вирішить спробувати його на смак, шкоди йому від цього не буде, на відміну від звичайного. Також спокійно даруйте йому всілякі водні килимки.

1071.jpg

Протипоказання

Є категорія подарунків, які категорично заборонені таким маленьким ювілярам. А також ті, що не принесуть йому ніякої користі і, швидше за все, дуже швидко будуть відправлені припадати пилом на полицю або в ящик.
Наприклад, ті ж милі м'які іграшки. Вони дуже красиві, приємні на дотик, але є найголовнішими мішками для пилу в будинку. Якщо їх часто прати, то зовнішній вигляд буде швидко втрачено. Крім того, багато моделей забезпечено музичним супроводом, блок від якого зашитий в самій іграшці. Щоб його дістати, потрібно розпорювати шви або просто заховати в пакет.

Також не потрібно дарувати іграшку на потім, коли підросте. Навіть такий малюк цього не оцінить - він сьогодні головний і повинен бути задоволений саме зараз.
Категорично відмітайте варіанти, на яких присутня відмітка «для дітей від 3 років» навіть якщо продавець вас переконує, що це звичайні застереження. Явно тут вона стоїть не дарма.

Корисні подарунки

Цей розділ якраз для тих, хто йде в гості. Поняття «корисні подарунки» включає в себе швидше приємні дрібнички для батьків. Наприклад, це може бути гарний комплект одягу або постільна білизна. Так само можна подарувати таку річ, яку батькам дуже б хотілося мати, але як завжди не вистачає коштів. Ясна річ, з появою малюка витрати стрімко зростають. А ось на гіпсовий відбиток ручки або гарний фотоальбом витратитися шкода. Це можуть бути якісні косметичні засоби, красивий посуд, або оригінальний рушник. Не губіться, сьогодні підібрати подарунок для першого в житті дня народження зовсім не складно, а дуже навіть цікаво.